Нагорянська Оксана Михайлівна

мій блог: https://nagorjanska.blogspot.com/?m=0

спецаліст

Стаж педагогічної діяльності 5 років

закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет за спеціальністю «Практична психологія.»

Основні функції:

-     Вивчення особливостей індивідуального розвитку дітей;

-     Визначення факторів, перешкоджаючих повноцінному і гармонійному розвитку особистості дитини;

-     Створення умов, спрямованих на збереження психічного, соматичного і соціального благополуччя дітей в процесі навчання.

Основні види діяльності:

-    Збагачення і розширення знань батьків і педагогів про психологію дітей, вікові особливості розвитку, найбільш типові проблеми  емоційного і інтелектуального розвитку дітей та оптимальні шляхи спілкування дорослих з дітьми.

-       Діагностична робота

-       Ігрова взаємодія з дітьми.

-      Надання допомоги дорослих в аналізі та вирішенні    конкретних психологічних проблем, які виникають.

Години прийому батьків:

Середа 15.30-17.30

Консультації для батьків надаються за попереднім записом або за усною домовленістю.