Освітній процес

Педагогічний колектив нашого закладу складає  29 творчих,

люблячих свою справу педагогів.

 

 

 

 

 

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у

2020/2021 навчальному році здійснюється відповідно до:

      ·        Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»

·  Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки»

·        Базового компоненту дошкільної освіти

·        Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді

          (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641)

·   Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305)  

·     Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234) 

·    Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446)

·        інших  нормативно-правових актів.

                                       

Кадровий  склад  педагогічних працівників ДНЗ №70                                                                       

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кваліфікація за освітою 

Категорія

Загальний педстаж

1

Зайцева Світлана Костянтинівна

Директор

Викладач дошкільної педагогіки та психології

16  тарифний розряд,

 

44р

2

Колоколова Алла  Михайлівна

Вихователь-методист

Вихователь дошкільного закладу.

Вища

27р

3

Арапова Тетяна Анатоліївна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

ІІ   

10р

4

Артеменко Наталія Іванівна

вихователь

Вчитель початкових класів

Вища

23р

5

Братушко Тетяна Ларіонівна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

Вища

22р

6

Дубинець Наталія Іванівна

вихователь

Вчитель математики

спеціаліст

15р

7

Кабаль Світлана Іванівна

вихователь

Вчитель географії і економіки

Спеціаліст

1р

7

Ковальчук Анжела Миколаївна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

ІІ

5р

8

Колеснікова Анна Анатоліївна

Вихователь

Початкове навчання

спеціаліст

9 р

9

Коробко Наталія Вікторівна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

ІІ

17р

10

Кудря Оксана Сергіївна

вихователь

Вчитель української мови

спеціаліст

11

Кучма Лілія Володимирівна

вихователь

Вчитель математики

вища

33р

12

Лаврусенко ОксанаВолодимирівна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

ІІ

5р

13

Майданик Оксана Дмитрівна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

Мол. спеціаліст

28р

14

Романевич Ольга Олександрівна

вихователь

Вчитель трудового навчання

Спеціаліст

7р

15

Сіроштан Ірина Петрівна

вихователь

Вчитель початкових класів

ІІ

10р

16

Скороход Наталія Анатоліївна

вихователь

Вчитель початкових класів

І

22р

17

Сліпченко

Людмила Володимирівна

вихователь

Вчитель початкових класів

Мол.

спеціаліст

27р

18

Слонєвська Ірина Петрівна

вихователь

Вихователь дошкільного закладу

ІІ

19

Соколенко Наталя Сергіївна

вихователь

Вчитель початкової школи

бакалавр

20

Шмиголь  Вікторія Яківна

вихователь

Вчитель російської мови

вища

34р

21

Рибалка Вікторія Сергіївна

Інструктор з фіз-ри

Викладач фізичного виховання

Вища

12р

22

Величко Діана Володимирівна

Музичний керівник

Вчитель музичного мистецтва

ІІ

5р

23

Агєєва Алла Віталіївна

Вчитель-логопед

Вчитель початкових класів

Вища

33р

24

Шевцова Світлана Михайлівна

Вчитель-логопед

Логопед дошкільних та шкільних закладів

Вища

32р

25

Дроніна Лариса Віталіївна

вихователь

Вчитель математики

Спеціаліст

14р.

26

Бевз Яна Сергіївна

Асистент вихователя

Соціальний педагог

Спеціаліст

4р.

27

Воробйова Карина Юріївна

вихователь

Дошкільне виховання

Спеціаліст

1р.

 

 

 

Розклад занять з дітьми дошкільного навчального закладу (ясла-садок) 

«Оленка» №70 комбінованого типу на 2020-2021 н.р.

 

Група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

№1
ран
ній вік

1. ХПД  (муз) (8.45-9.00)

2. Оз. з соціумом (9.10-9.20)

3.Розвиток мовлення (9.30)

1. ХПД (мал). (9.00-9.15)
2. Здоров’я та фізичний розвиток (9.25)

 

 

1. ХПД (музична). (8.50)

2. Сенсорний розвиток (9.15-9.25)

 3. Розвиток мовлення  (9.35-9.45)

1. Ознайомлення з природним довкіллям (9.00)

2. Здоров’я та фізичний розвиток (9.25)

 

1. Сенсорний розвиток (9.00-9.15)

2. ХПД (л/а) (9.25-9.40)

2
старша

1. Розвиток мовлення (8.50)

 2. ХПД (л/а) (9.25)

3.ХПД (музична) (10.00)

ІІ половина дня

Озн. з соціумом.(15.40)

1. Логіко-математичний розвиток (8.50)

2. Розвиток мовлення (9.25)

3. Здоров’я та фізичний розвиток(10.00-10.30)

 

1. Логіко-математичний розвиток (8.55)

2. Ознайомлення з соціумом.(9.30)

3. ХПД (муз) (10.05)

1. Розвиток мовлення (9.00)

2.Фізичний розвиток (9.50-10.20)

3. Ознайомлення з природним довкіллям.(10.30)

 

 

1. Ознайомлення з природним довкіллям.(9.00)

2. ХПД (малювання) (9.35)

3. З-я з психологом (10.35)

ІІ половина дня.

 Озн. з соціумом.(15.40)

3
середня

1.Розвиток мовлення (9.00) 2. ХПД (л\а) (09.30)

3.Ознайомлення з соціумом (10.00-10.20)

1. Здоров’я та фізичний розвиток (9.00-9-25)

2.Розвиток мовлення  (9.35-9.55)

 

 

1. Логіко-математичний розвиток (9.00-9.20)

2. ХПД (музичне) (09.35)

 3.Заняття с психологом

(9.55)

 

1. Ознайомлення з природним довкіллям. (08.50-9.10)

2. Здоров’я та фізичний розвиток (9.20-9.45)

3. ХПД(малювання) (9.55-10.15)

1.Розвиток мовлення)+ озн. з соціумом                                                          (9.00-9.30)

2. Худ.прод. діяльність

(музичне) (9.45-10.05)

 

4
молодша

1. Здоров’я та фізичний розвиток(9.00-9-20)                                             2.Розвиток мовлення (9.30)

3.Ознайомлення з соціумом   (9.55-10.10)

1. Ознайомлення з природним довкіллям (09.00)

2.ХПД. (муз) (9.30)

3. ХПД (мал) (9.00)

1. Фізичний розвиток (9.00-9.20)

2. Розвиток мовлення (9.30)

 

1. Логіко-математичний розвиток (9.00)

2. З-я з психологом (09.30)

3.Розвиток мовлення (10.00)

1. ХПД (музична) (09.00)

2. Ознайомлення з соціумом (9.15)

3. ХПД (а/л) (9.40)

5
логопедична

(старша)

1.ЛГБ- (9.00)
2 Природа  (9.35)

3. Фізичний розвиток (10.10-10.35)

4.ХПД (муз) (10.35)

ІІ половина дня  

Ознайомлення з соціумом (15.15)

1.  Розвиток мовлення  (Худ літ.) (8.50-9.15)

2.  ХПД (мал) (9.25-09.50)

3. З-я з психологом (10.00)

4.ХПД (муз) (10.35)
 

1. Грамота (9.00-9.25)
2. Логіко-математичний розвиток(9.35-10.00)

3.  Озн. з соціумом (10.10)

ІІ половина дня

ХПД (ліплення) (15.40)

1. Грамота (9.00-9.25)
2. Логіко-математичний розвиток(9.35-10.00)

3. ХПД (муз) (10.20-10.45)

ІІ половина дня Ознайомлення з природним довкіллям. (15.10)

1. ЛГБ (9.00-9.25)
2. ХПД (аплікація) (09.35)

3.Фізичний розвиток (10.05-10.35)

 ІІ половина дня 

Ознайомлення з соціумом (15.10-15.35)

 

6
логопедична

(старша)

1.ЛГБ (9.00-9.25)
2. Ознайомлення з соціумом (9.35-10.00)

3. ХПД (малювання) (10.05-10.30)

4. ХПД (муз) (10.35-11.00)

1. Заняття з психологом (9.00-9.25)

2.Розвиток мовлення (9.35-10.00)

3. ХПД (аплікація) (10.15-10.45)

ІІ половина дня:

Озн.з соціумом (15.05-15.30)

1 Грамота (9.00-9.25)
2. Логіко-математичний розвиток(9.35-10.00)

3. Озн. з природним довкіллям.(10.05-10.30)

4. ХПД (музична) (10.40-11.05)

1 Грамота (9.00-9.25)
2. Логіко-математичний розвиток(9.35-10.00)

3.ХПД  (ліплення) (10.10)

4. Здоров’я та фізичний розвиток (10.40-11.10)

1.ЛГБ (9.00-9.25)
2. Здоров’я та фізичний розвиток(9.30-10.00)

3.Озн. з природним довкіллям. (10.20-10.45)

ІІ половина дня:

Озн.з соціумом (15.05-15.30)

 

7
молодша

1. Розвиток мовлення (9.00)

2. ХПД. (мал) (9.25-9.40)

3. Ознайомлення з соціумом (9.55-10.10)

 

1. ХПД (музична) (9.05)

2.Логіко-математичний розвиток (9.30-9.45)

3. Розвиток мовлення (09.55-10.10)

1. Розвиток мовлення (9.00)

2.Здоров’я та фізичний розвиток (9.25-9.45)

1. ХПД (муз) (09.10-9.25)

2.Ознайомлення з соціумом (09.35-09.50)

3. ХПД (а/л) (9.55-10.10)

1. Фізичний розвиток (9.00-9.20)

 2.Ознайомлення з природним довкіллям (9.30-09.45)

 

8
ранній вік

1. ХПД  (музична) (8.50-9.00)

2. Ознайомлення з соціумом (9.10-9.20)

3.Розвиток мовлення (9.30-9.40)

 

1. Худ.прод. діяльність

(малювання) (9.00-9.10)

2.Фізичний  розвиток (9.20-9.35)

1 Сенсорний розвиток

(9.00-9.10)

2. ХПД  (л/а)  (9.20-9.30)

 

1. Сенсорний розвиток (9.00-9.10)

2.Фізичний розвиток(9.20-9.35)

 

1. Озн. з природним довкіллям. (8.45-8.55)

2. Розвиток мовлення (9.05-09.15)

3.  ХПД  (музична)

(9.25-9.35)

 

9
ранній вік

1. ХПД (мал..) (9.00-9.10)

2.Фізичний розвиток (9.20-9.35)

1. ХПД  (музична) (9.00-9.10)

2. Озн. з соціумом (9.20-9.30)

3. Розвиток мовлення  (9.40-9.50)

1. Сенсорний розвиток

(9.00)

2. Фізичний розвиток (9.40)

1. ХПД (музична) (09.00)

2. Озн. з природним довкіллям. (9.20-9.30)

3. Розвиток мовлення (9.40) 

1. Сенсорний розвиток

(9.00)    

2. ХПД  (а/ л) (9.20)

10
старша

1. Розвиток мовлення  (8.50-9.15)

2.Фізичний розвиток (9.30-10.00)

3.Озн. з природним довкіллям (10.10-10.35)

ІІ половина дня. Озн. з соціумом (15.40-16.05)

1. Логіко-математичний розвиток (8.50-9.15)

2. Розвиток мовлення   (9.25-9.50)

3.ХПД  (музична) (9.55-10.20)

 

1. Грамота   (9.00-9.25)

2. ХПД (л\а) (9.35-10.00)

Здоров’я та фізичний розвиток (10.10-10.40)

 

1. Логіко-математичний розвиток (9.00-9.25)

2. ХДП (музична) (9.40-10.05)

3. ХПД(малювання) (10.15-10.40)

ІІ половина дня Ознайомлення з соціумом (15.40-16.05)

1.Озн. з природним довкіллям (9.00-9.25)

2. Заняття з психологом (9.30)
3.Ознайомлення з соціумом. (10.10-10-35)

11
середня

1. Розвиток мовлення  (9.00-9.20)

 2.ХПД (музичне) (9.30-9.50)

 

 

1. Логіко-математичний розвиток (8.50-9.10)

2.Здоров’я та фізичний розвиток(9.30-9.55)

 

1. ХПД (музичне) (09.05-09.25)

2.Розвиток мовлення  (9.35-9.55)

3.Озн. з природним довкіллям. (10.00-10.20)

ІІ половина дня

Озн. з соціумом (15.30)

1.Здоров’я та фізичний розвиток (8.50-9-15)

2.Розвиток мовлення (09.25-9.45)

3.Худ.прод. діяльність

(л\а) (10.00-10.20)

 

1. Ознайомлення з соціумом (9.00-9.20)

2. ХПД(малювання) (9.40-10.00)

3.Заняття с психологом (10.10-10.30)

           

 

 

 

        

                                                                                                                                                  Режим роботи груп дошкільного навчального

            закладу (ясла-садок) №70 «Оленка» комбінованого типу

 

Режимніпроцеси

Ясельні групи 

Молодшігрупи

Середнігрупи

 Старші  групи

1

Ранкова зустріч дітей, ігри, індивідуальне спілкування

7.00 - 7.40

7.00 - 8.20

7.00 - 8.15

7.00 - 8.15

2

Ранкова гімнастика

7.40 - 7.50

8.20 - 8.30

8.15 - 8.30

8.15 - 8.30

3

Підготовка. до сніданку, сніданок

7.50 - 8.35

8.30 - 8.50

8.30 - 8.50

8.30 - 8.50

4

Підготовка до занять, фронтальні, підгрупові заняття

8.35 - 9.45

8.50 - 9.50

8.50 - 10.00

8.50 - 10.30

5

Індивідуальні заняття, самостійна діяльність за виборомдітей, підготовка до прогулянки.

9.45 - 10.10

9.50 - 10.20

10.00 - 10.30

10.30 - 11.00

6

Прогулянка, повернення з прогулянки. 

10.10 - 11.40

10.20 - 12.30

10.30 - 12.10

11.00 - 12.30

7

Підготовка до обіду, обід

11.40 - 12.20

12.30 - 13.00

12.10 - 13.00

12.30 - 13.20

8

 Підготовка до сну, сон

12.00 - 15.00

13.00 - 15.00

13.00 - 15.00

13.00 - 15.15

9

Поступовий підйом, оздоровчі процедури, ігри

15.00 – 15.25

15.00 – 15.30

15.00 – 15.35

15.00 – 15.40

10

Підготовка до полуденка, полуденок

15.25 – 15.50

15.30 – 15.50

15.35 – 15.50

15.40 – 16.00

11

Ігри, самостійна діяльність

15.50 - 16.20

15.50 - 16.30

15.50 - 16.30

16.00 – 16.40

12

Прогулянка, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальна робота з дітьми, робота з батьками

16.20 - 17.30

16.30 - 17.30

16.30 - 17.30

16.40 - 17.30

13

Повернення додому

17.00-17.30

17.00 - 17.30

17.00 - 17.30

17.00 - 17.30

Чергова група працює з 7.00 до 19.00