Готуємось до школи

29 жовт. 2015
В садочку проведені батьківські збори майбутніх випускників разом з вчителями початкової школи №32

Перехід дитини з дитячого садка до школи є важливим етапом її життя. Він повязаний не лише із зміною середовища її розвитку, а й із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо.

Одним дітям  це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель. Іншим вселяє ностальгію за звичним життям в  дитячому садку, може породжувати стресові стани. Успішна адаптація дітей до школи можлива за дотримання принципу наступності дошкільної і початкової освіти та підтримки батьків.Про це говорили вихователі, психолог, батьки та вчителі  на батьківських зборах.