Шановні батьки!

На жаль, термін адаптивного карантину подовжено. Кількість захворюваності зростає щодня. Хоч ми і відчули вже на собі певні послаблення, але все ж не потрібно забувати про безпеку. Особливо безпеку дітей! Дотримуємося  вимог адаптивного карантину: носимо маски, дезінфікуємо руки, дотримуємося соціальної дистанції, улюблені дитячі іграшки поки що в садочок не приносимо. Смаколики теж краще смакувати вдома!

Будемо взаємоввічливими і здоровими!

У зв’язку з  роботою дошкільного закладу  в умовах адаптивного карантину

прохання дотримуватись наступних правил.

1.   Перш ніж привести дитину до садочка, будь ласка, зверніть увагу на стан її здоров'я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2.     До закладу приймаються діти за наявності довідки від лікаря про стан здоров’я дитини.

3.     Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 17.30: приводьте дитину до закдаду своєчасно, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1.5 м. Уникайте скупчення людей.

4.    Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території закладу (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад 37,2°С та з ознаками респіраторних захворювань будуть відсторонені.

5.     Забирати дитину на території закладу, не заходити до будівлі.

6.     Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних) так, щоб були покриті ніс та рот. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

7.     У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі та дезінфікуючі засоби.

8.     Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, вологі серветки, головний убір.

9.     Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

10.    З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ДНЗ (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу, сторінку вихователя Вашої групи в Viber, де буде розміщено важливу інформацію.

11.     Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації в телефонному режимі або он-лайн, Контактний телефон ДНЗ №70: (0522) 33 09 14; e-mail: [email protected]

Шановні батьки, пропонуємо вашій увазі рекомендації щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження вірусу СOVID-19 у період складної епідемічної ситуації, згідно з п.1-6, розділу ІІ Додатку 2 до листа «Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  від 03 березня 2020 року № 1001 «Рекомендації для закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо уникнення коронавірусу».

18 вер. 2020
Олімпійський тиждень в ДНЗ.
На зміну чемпіонам олімпійцями ростем.

10 вер. 2020
Тиждень безпеки життждіяльності "Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!"
Знайомимося з правилами дорожнього руху.

1 вер. 2020
День знань
1 вересня дитячий садок зустрічав своїх діток.