Літнє оздоровлення 2017

ЗВІТ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В

ДНЗ №70

До  початку оздоровлення дітей  в дошкільному закладі  була проведена певна підготовча робота:

·        Видано наказ № 44/0 від 17.05.2017 „Про підготовку та проведення літнього оздоровлення дітей в ДНЗ у 2017 році”.

·        З  метою перевірки умов безпеки  щодо перебування дітей в дошкільному закладі комісію здійснено огляд приміщень та території ДНЗ.

·        В травні місяці проведено роботи по благоустрою всієї території дитячого садка, відремонтовано та пофарбовано  ігрове та фізкультурне обладнання на дитячих майданчиках, «доріжка здоров'я», проведене генеральне прибирання групових кімнат та службових приміщень.

·        Затінені вікна в групових приміщеннях та спальнях.

·        Підготовлені іграшки для ігор з піском та водою.

·        Придбаний одноразовий посуд для забезпечення водно-питного режиму, тощо.

·        На виробничій нараді (протокол №2, від 17.05.2017року) обговорені питання щодо:

-      дотримання санітарно-гігієнічного режиму в закладі;

-     виконання інструкції з безпеки життєдіяльності дітей та профілактики

дитячого травматизму та харчових отруєнь.

-    виконання інструкцій  з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки з усіма категоріями працівників закладу.

-   виконання рекомендацій з організації загартування дітей влітку, проведення лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів з дітьми в режимі дня.

За результатами роботи з оздоровлення дітей в літній оздоровчий період 2017 варто зазначити , що в ДНЗ  було оздоровлено 140 дітей, що складає 50%.

Харчування  дітей в літній період було збалансоване з максимальним вживанням овочів та фруктів. Питання харчування, загартування, дотримання  санітарно-гігієнічних вимог в літній тримались на постійному контролі завідувача, вихователя-методиста, сестри медичної старшої.

Була  активізована робота педагогічного колективу щодо організації змістовного дозвілля дітей, яка проводилася згідно з планом роботи. Діти були залучені до художньо-продуктивної діяльності, фізкультурно-оздоровчих заходів, екскурсій, походів, тощо.

Діти отримали яскраві враження від багатьох масових заходів, таких як:

-         День захисту дітей

-         Екскурсії до краєзнавчого музею

-         Танцювально-розважальний захід «Танцюють всі»

-         Походи в район Фортечних валів

-         День фізкультури і спорту

-         Флешмоб «Малюємо літо», тощо.

Літо, літо, літечко — золота пора,

про це найкраще знає люба дітвора.

День захисту дітей!

А ми в похід ходили!

Слухаємо класичну музику. Музична школа в гостях в ДНЗ.

Малюємо літо!

"Малюємо літо"- такою була тема дитячих малюнків на асфальті. Яскраві

картинки літа створили гарний настрій малечі та дорослим нашого дитячого

садка. Сьогодні можна було завітати на галявину квітів, казок, спорту та

помилуватися малюнками про море та рідний край. Розвиваємо творчість і

вчимося дружити!

Забави від Капітошки.

Велике задоволення отримують  наші діти весело граючись з водою. Можна відправити в подорож паперові човники, зробити смачний коктейль, здійняти шторм на морі та причепурити улюблену лялечку.

Хто з фізкультурою на «ти», в житті досягне він мети!

"Олімпійський день"