Харчування

28 грудня 2017 року.

Робота Ради з організації харчування.

Перевірка умов зберігання та миття посуду.

Комора. Перевірка ведення документації, умов та термінів зберігання продуктів.

Дотримання технології приготування страв.

Приготування салату на обід.

Приємного смаку, малята!

Рік завершено, аналізуємо роботу.

ЗВІТ

РОБОТИ РАДИ ПО ХАРЧУВАННЮ

ДНЗ №70 ЗА 2017 РІК.

Відповідно до наказу по  ДНЗ «Про організацію харчування дітей  в дошкільному закладі в 2017-2018 н.р.»  № 75/о  від 18.08.2017 р. була створена рада по харчуванню  дітей в  ДНЗ. До складу ради  увійшли:

Голова ради – Зайцева С.К. – завідувач ДНЗ №70

Члени ради: - Яременко А.В. – сестра медична з дієтичного харчування

Артеменко Н.І. – вихователь;

Літвінова В.А. – шеф – кухар;

Маленко В.І. – комірник;

Гребенюк К.Ю. – представник батьківської громади.

Згідно до запланованої роботи, рада по харчуванню вивчала, організовувала та контролювала всі питання організації харчування дітей в дошкільному закладі. Засідання ради проводилось один раз в  квартал, чотири рази на рік, під час яких розглядались  питання:

- планування роботи ради з харчування;

- складання  примірного десятиденного меню за сезонами року та

картотеки страв;

- аналізувалась проведена робота;

- розроблялись заходи щодо усунення виявлених недоліків, тощо.

Кожне засідання ради протоколювалося.

Головними об’єктами контролю були:  санітарний стан харчоблоку, технологія приготування страв, дотримання норм харчування дітей, ведення документації тощо. Перевірки радою по харчуванню свідчили, що санітарний стан харчоблоку  та всіх приміщень задовільний, технологія приготування страв дотримується, правила миття та зберігання посуду відповідає вимогам Санітарного регламенту. Продукти зберігається без порушень, документація щодо організації харчування дітей в дошкільному закладі  ведеться  належно.

Аналіз показав, що норми  харчування дітей за рік  виконані на 70 %.  Недовиконання норм харчування пояснюється постійним зростанням цін на  продукти харчування. Грубих порушень в організації харчування дітей в дошкільному закладі  під час перевірок не виявлено.