Святкуємо День захисту дітей

1 черв. 2018
Сприяємо здійсненню прав дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей  - прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Свято розпочалось непередбачено.Карта, по якій можна найти скарб у нас в садку, загублена. Але знайти її допоможуть веселий Клоун ,      Баба -Яга  та Володарка морів

Частину карти знайдено на дні морському...

Другу частину карти шукала баба Яга зі своєю командою

Ура-а-а-а! Знайдена остання  її частина

Нарешті складено карту, яка вкаже де захований скарб

Скарб знайдено! ! !

В скринці виявились подарунки для малечі - мильні бульбашки!!!

Шоу мильних бульбашок розпочалось!!!